Band Miligram objavio je tužnu vijest za sve svoje fanove. Frontman benda – Aleksandar Milić Mili i do nedavni pjevač – Alen Ademović zajedničkim videom najavili su promijene.
– Ja ću da krenem s Miligramom u nekom novom smeru, novim izrazom, konceptom i novim pevačem, a Alen će nastaviti solo karijeru – rekao je Mili u obraćanju fanovima.
Ipak, srpski mediji pišu kako je promijene u Miligramu zahtjevao Alen zbog manjka novca.
– Već duže vreme nemaju dovoljno posla, a koncerti im nisu prolazili sjajno. Alen, pevač grupe isforsirao je da dođe do raspada grupe. Rekao je da nema dovoljno novca i posla, te da ne može više tako. Skoro ceo bend je otišao sa Alenom. Oni imaju dogovorene nastupe u maju i juna koje će svakako ispoštovati, ali posle toga neće više raditi zajedno. Alen i ostali članovi benda započinju samostalnu karijeru i prave svoj bend – tvrdi izvor srpskih dnevnih novina.